powermanegement logo

O projektu

Projekt PowerManagement,
podpořený v rámci Innovation call EIT Urban Mobility, řeší inovaci a komercializaci digitální platformy, která pomáhá uživatelům spravovat efektivní nabíjení elektromobilů ve veřejných, firemních nebo residenčních garážích. Správci vozových parků, provozovatelé areálů a další klienti mohou nastavit strategie nabíjení tak, aby optimalizovali náklady a zvýšili využívání čisté energie.

PowerManagement řeší současná úzká místa a poskytuje provozovatelům parkovišť a garáží s nabíječkami pro elektromobily komplexní řešení, které umožní efektivně spravovat dostupnou energii a snížit náklady na rozvodnou síť a instalaci.

Projekt je podpořen ze zdrojů EIT Urban Mobility a kofinancován EU.

Máte zájem
o PowerManagement?

Náš tým

Raúl Urbano Escobar

CTAG- Automotive Technology Centre of Galicia

Jonas
Haustraete

Business Developer eMobility at DATS 24 - Colruyt Group Energy

Roby
Moyano

Head of Product · Founding Team at Bia

Csaba
Pesti

Founder at MET3

Tamas
Kenessey

Co-Founder at MET3R

Sven
Vlassenroot

Project Manager Smart Mobility & ITS at TRACTEBEL - ENGIE GROUP

Uğur
Yankaya

Izmir Büyükşehir Belediyes

Petr
Bouchner

Resercher, professor, head of department at Czech Technical University in Prague

David
Michalička Programmer

Starosta ve společnosti Město Říčany

Pavel
Chroust
Manager

PowerHUB - Innovation Projects Manager

Daniel
Shelong

DisruptiveHUB

Partneři

Mám zájem o POWERMANAGEMENT

Začněte s automatizací dobíjení  elektromobilů a zefektivněte tak celý proces. Sjednejte si schůzku a pojďme se společně pobavit o tom, jak vám nejlépe pomoci ušetřit peníze a čas při dobíjení vaší flotily elektromobilů.

Kliknutím na tlačítko „Chci začít" uděluji dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů v poskytnutém rozsahu. Potvrzuji seznámení s informacemi zveřejněnými na https://www.powermanagement.com a beru na vědomí, že mě může společnosti PowerManagement s.r.o. kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s informacemi o produktech a zasláním obchodní nabídky. Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu šesti měsíců od udělení souhlasu, který je možné kdykoli odvolat zasláním e-mailu z námi evidované e-mailové adresy.